nieuwsbrief

Schrijf je hier in

Legal consultant gezocht

17-8-2017

Want onze dienstverlening breidt almaar uit…

SCWITCH EN SOCIARE ZOEKEN EEN

 

LEGAL CONSULTANT

 

MET HART EN ZIEL GAAN VOOR MAATSCHAPPELIJKE WINST: DAT TYPEERT SOCIOCULTURELE ORGANISATIES. KOPPEL JIJ DIEZELFDE DRIVE AAN PASSIE VOOR JURIDISCHE ADVIESVERLENING? DAN IS ONZE NIEUWE FUNCTIE VOOR JOU.
ALS LEGAL CONSULTANT KRIJG JE DE KANS WERK TE MAKEN VAN EEN STERK VERHAAL IN ZAKELIJK ORGANISATIEMANAGEMENT.

Scwitch is een start-up die hard aan de weg timmert. Actief in de socioculturele sector, een bonte verzameling van duizenden organisaties die elke dag maatschappelijk het verschil durven maken. Met een dienstverlening die de organisaties versterkt in hun zakelijk beheer. Met aan de basis een sterk netwerk van sectorfederaties zoals FOV, ngo-federatie, Ambrassade en BBL, en een scala van freelancers en expertiseorganisaties. Je vindt er alles over op www.scwitch.be.

Als het gaat om tewerkstelling van personeel en inzetten van medewerkers, is Sociare, medeoprichter van Scwitch, de vaste waarde voor socioculturele organisaties. Sociare biedt hun als werkgeversfederatie advies, vorming, netwerking en belangenbehartiging over alle aspecten van tewerkstelling van personeel en inzetten van medewerkers.

Je opdracht

  • je bent de spil van de adviesverlening van Scwitch
  • je volgt de wetgeving over de verschillende aspecten van zakelijk beheer op de voet en vertaalt ze in praktische informatie en tools voor scwitch.be
  • je beantwoordt eerstelijnsvragen over juridische zaken zoals vzw-beheer en openbare aanbestedingen
  • je legt de link naar Sociare waar het gaat over tewerkstelling van personeel en inzetten van medewerkers. Je verwijst door naar de Sociare-collega die je daarbij ondersteunt
  • je leidt socioculturele organisaties voor begeleiding en consulting toe naar partner-experts
  • je werkt mee aan de verdere uitbouw van Scwitch

 

Je profiel

  • je hebt een hands-on mentaliteit
  • je bent jurist met ervaring en interesse in de concrete toepassing van de wetgeving bij het beheer van een socioculturele organisatie
  • je hebt affiniteit met sociocultureel werk. Dat je inzet ten dienste staat van dat werk geeft je extra energie
  • je bent een goede communicator, mondeling en schriftelijk
  • je hebt een passie voor oplossingsgericht, praktisch advies
  • je legt gemakkelijk contact en bouwt vlot mee een netwerk uit

 

Wat bieden we je?

  • een contract voor onbepaalde tijd van 80%
  • aantrekkelijke loon- en arbeidsvoorwaarden, met onder andere mogelijkheid tot thuiswerk en volledige tussenkomst woon-werk
  • inwerking, vorming en bijscholing met steun van het Sociare-Scwitch-team
  • kantoor in hartje Brussel, op drie minuten te voet van het Centraal Station
  • grote vrijheid en verantwoordelijkheid bij het invullen van je taken
  • het avontuurlijke van een organisatie die net uit de startblokken is geschoten
  • werk in en voor een sector die een wezenlijk verschil maakt voor miljoenen mensen
  • boeiende contacten

 

Procedure

Wil je bij ons het verschil komen maken? Mail dan je motivatiebrief en cv VOOR 15 SEPTEMBER naar sollicitatie@scwitch.be.

We moedigen iedereen, ongeacht afkomst, geslacht, seksuele oriëntatie of handicap, van harte aan om te solliciteren.

 

 

 

 

 

Reacties

Geef een reactie

Open Source Services Do-it-yourself Ask An Expert
Over Scwitch Contact